Bal w Operze - Szamocin!

Bal w Operze - Szamocin!

Kochani!

Ostatnio wraz z mieszkańcami Szamocina uczciliśmy 96 rocznicę wyzwolenia miasta. Wystąpiliśmy z koncertem "Bal w Operze", który spotkał się z niezwykle życzliwym przyjęciem słuchaczy.

"Dla uczczenia i nadania blasku obchodom 96 rocznicy wkroczenia Wojsk Polskich do Szamocina, Szamociński Ośrodek Kultury zaprosił solistów Teatru Wielkiego z Poznania z towarzyszeniem kwartetu AULOS. Koncert pt. „Dziś bal w operze!!!, Kto się wybierze???”. Artyści zaprezentowali utwory operowe oraz operetkowe z przymrużeniem oka, takie jak „Traviata”, „Zemsta nietoperza”, „Księżniczka Czardasza i wiele innych. W koncercie wystąpili Natalia Puczniewska – sopran, Marcin Hutek – baryton, Marek Szymański – tenor, Tomasz Raczkiewicz – tenor, kontratenor – prowadzenie koncertu oraz Kwartet Aulos.
Widzowie znakomicie reagowali i dobrze się bawili. Po koncercie wstali i bili brawo prosząc o bis. Podziękowania złożyli dyrektor SZOK Dariusz Rybarczyk oraz ks. proboszcz Krzysztof Madecki wręczając kwiaty i drobne upominki".

Źródło i zdjęcie: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=839757586134972&id=315895161854553 

Powrót do góry