Drugi Koncert Operowy Nad Wartą

Drugi Koncert Operowy Nad Wartą

Kochani!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert nad Wartą! Zarezerwujcie sobie koniecznie czas 26 czerwca o 17.00 i pospieszcie na KontenerART!

Czerwcowy koncert będzie okazją do wysłuchania najpiękniejszych arii operowych i operetkowych, a także słynnych piosenek musicalowych. Niezapomniane wrażenia zapewnią śpiewacy z Bellezza Opera Trio – Agnieszka Adamczak-Hutek, Mikołaj Adamczak i Marcin Hutek. Utalentowani soliści, laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, połączywszy siły, stworzyli zespół o potrójnej mocy artystycznej! Każdy z koncertów Bellezzy to wydarzenie muzyczne o wyjątkowej randze – serwowane z dużą dozą humoru.
Muzycy występują ze sobą od lat, a łączą ich nie tylko pokrewieństwa artystyczne, ale także więzy rodzinne. Bellezza zdążyli już zachwycić melomanów doskonałymi i porywającymi, a często i zaskakującymi interpretacjami znanych przebojów m.in. podczas Warszawskich Koncertów Noworocznych.

Śpiewakom będzie towarzyszyć Orkiestra Collegium F. pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego – młody, ambitny zespół, wspierający ogólnopolski projekt Speaking Concerts. Collegium F. ma na koncie współpracę z cenionymi artystami, m.in. Mietkiem Szcześniakiem i Edytą Górniak. Pełne pasji interpretacje orkiestry zapewniły jej uznanie zarówno ze strony publiczności, jak i występujących z nią gwiazd estrady.

Koncert organizowany jest przez Miasto Poznań.

Szczegóły tutaj!

Powrót do góry