eMasterClass

eMasterClass to miejsce, w którym Twoja Pasja i Miłość do muzyki spotyka się z naszym Doświadczeniem i Profesjonalizmem. Tak właśnie brzmi recepta eMasterClass na edukację muzyczną na najwyższym poziomie!

Od 15 lat zajmujemy się organizacją kursów mistrzowskich z najwybitniejszymi pedagogami w swoich dziedzinach – zarówno online jak i stacjonarnie. 

Chcesz rozwijać się i doskonalić grę na instrumencie? Zaufaj naszemu doświadczeniu i światowej sławy profesjonalistom – pedagogom MasterClass Online!

Kim jesteśmy?

Fundacją, która  nie zgadza się na obniżanie jakości edukacji muzycznej, bylejakość w podejściu do organizacji wydarzeń kulturalnych, od lat działamy na wielkopolskim rynku muzycznym jako ważny punkt na artystycznej mapie tego regionu. Wierzymy, że to od nas i naszych umiejętności przystosowania się do nowych realiów współczesnego świata zależą losy muzyki klasycznej i rozwoju kultury wyższej. Dlatego nie chcemy być już tylko i wyłącznie punktem na mapie! Z tej potrzeby nieograniczonego dostępu do najwyżej jakości edukacji i kontaktu z mistrzami w swoich dziedzinach powstała platforma eMasterClass.

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów mistrzowskich – znajdziesz w niej zarówno kursy stacjonarne (np. takie jak Kurs Wiolonczelowy w Szamotułach, którego już XVII edycję będziemy świętować w nadchodzącym roku!) jak i te online prowadzone w całości w sieci za pomocą najnowocześniejszych technologii. 

Zapraszamy – załóż konto, rozgość się i przekonaj, że eMasterclass będzie doskonałym towarzyszem Twojej kariery i rozwoju muzycznego. Spotkaj się z nami w pięknej Wielkopolsce na doskonale dopracowanych kursach mistrzowskich o różnych formułach, a jeżeli wybierzesz formę online – ciesz się z nieograniczonego kontaktu z najwyższej jakości edukacją niezależnie do miejsca, w którym obecnie się znajdujesz! Czy to nie wspaniałe? Codziennie możesz rozwijać się pod okiem światowej sławy pedagogów i stawać się, krok po kroku coraz sprawniejszym Muzykiem i świadomym Artystą.

Projekt realizowany wspólnie z FUNDACJĄ PRO CELLO

www.emasterclass.eu

Powrót do góry