Jesień ze Speaking Concerts!

Jesień ze Speaking Concerts!

Speakingowcy!

Choć wakacje w pełni, co najłatwiej poznać po tym, że parawany na polskich plażach wciąż uniemożliwiają dotarcie do brzegu morza, stęsknione serca fanów z pewnością biją już szybciej na myśl o jesieni i nowym sezonie z Orkiestrą Collegium F. i Marcinem Sompolińskim. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy krótką zapowiedź czekających nas wszystkich atrakcji!

Zaczniemy od solidnego uderzenia - premiery filmu Wzór na utwór - czyli nauka i muzyka. Na pokaz zapraszamy już 29 września o 10.45 do Nowego Kina Pałacowego w poznańskim CK Zamek. Przygotujcie się na wyjątkowe zdjęcia, oryginalne aktorskie kreacje i świetną muzykę. Nasze ostatnie produkcje filmowe zgarniają poważne nagrody i doprawdy trudno powiedzieć, dlaczego biura Fabryki Sztuki nie zdobi jeszcze statuetka Oscara. Wstęp bezpłatny po wcześniej rezerwacji mailowej lub telefonicznej: Dariusz Matysek produkcja@fabryka-sztuki.com.pl (516 125 835).

Między wrześniem a listopadem planujemy przypomnieć kilka naszych programów - Wzór na utwór, Upiora w orkiestrze i Wielką ciszę - czyli rzecz o Beethovenie. Koncerty zaprezentujemy w NFM we Wrocławiu, w Skierniewicach i Krotoszynie. Zainteresowanych odsyłamy TUTAJ!.

Pod koniec listopada zmierzymy się z wyjątkowo kontrowersyjnym tematem - przedstawimy postać Farinellego, jednego z ostatnich kastratów w dziejach muzyki. Postać Carlo Marii Broschiego, przypomniana w znakomitym dramacie Gérarda Corbiau, urosła do rangi symbolu: symbolu poświęcenia w imię miłości do muzyki? a może kolejnego w dziejach nieludzkiego szaleństwa? Farinelli - ostatni kastrat? już 26 listopada o 18.00 w Auli UAM.

Zapraszamy!

 

Powrót do góry