Nie boję się muzyki - edycja familijna

Nie boję się muzyki - edycja familijna to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży oraz seniorów. Jednym z głównych założeń programu jest integracja różnych grup społecznych i wiekowych - dlatego też ma charakter inkluzywny, tj. włącza do życia kulturalnego osoby z różnych grup społecznych, w różnym wieku i o różnych doświadczeniach związanych z uczestnictwem w kulturze. Podczas kolejnej edycji, w związku z wyjątkową sytuacją epidemiczną mającą miejsce w kończącym się roku 2020, postanowiliśmy wyjść naprzeciw problemom, które powstały w związku z pandemiczną izolacją. Chcemy, aby w roku 2021 podczas projektu Nie Boję Się Muzyki, muzyka i wydarzenia programu nie były celem, a PRETEKSTEM do wyjścia z domu, odnowienia nadszarpniętych przed pandemię relacji społecznych oraz aktywizacji wszystkich członków rodziny. W ramach projektowych imprez przygotowujemy zestaw muzycznych wydarzeń, dzięki którym przełamujemy bariery i wyrywamy jak chwasty stereotypy na temat muzyki poważnej.

NIE BOJĘ SIĘ MUZYKI to koncerty -  podczas których pokazujemy garść ciekawostek z historii muzyki, okraszonych humorem i interaktywnymi niespodziankami,

NIE BOJĘ SIĘ MUZYKI to konkursy - podczas których świat dźwięków styka się z innymi dziedzinami sztuki.

Zachęcamy do lektury strony projektu www.niebojesiemuzyki.pl i zrewidowania swoich obaw przed Filharmonią. Leki na muzyczne alergie są w zasięgu Waszych oczu!

W roku 2021 projekt NIe boję się muzyki został dofinansowany przez Urzad Miasta Poznania 

#poznawspiera

www.niebojesiemuzyki.pl

Powrót do góry