Nowy Speaking Concert!

Nowy Speaking Concert!

Drodzy Speakingowcy!

Czy jesień musi być szara, deszczowa i nudna? Nie! Wręcz przeciwnie, Speaking Concert zamieni największą nawet słotę w magię kolorów, muzycznej wirtuozerii i iluminacji. Już zaraz niepowtarzalny koncert muzyki klasycznej, połączony z fascynującym i błyskotliwym wykładem, który przekona nawet największego sceptyka do otwarcia się na sztukę. Pomoże laikowi zrozumieć i poznać klasykę w najlepszym wydaniu, a niejednego melomana zachwyci nowoczesnym przedstawieniem klasyki.

Aby zapewnić sobie kolorową jesień już 1 września 2016 r. zafundujcie sobie bilety na https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-speaking-concert-farinelli-23993?id=121464, by 26 listopada być razem z nami na kolejnym Speaking Concert pt. Farinelli – ostatni kastrat?

Jak zwykle postaramy się Was nie zawieść i poprzez fuzję muzyki, multimediów i tradycji zaprezentujemy Wam historię Farinellego, człowieka obdarzonego „anielskim głosem”, który dysponując imponującą 3 -oktawową skalą głosu był mistrzem występującym w najsłynniejszych europejskich operach. Zabierzemy Was w podróż do Włoch, gdzie idąc śladami piętnastoletniego już artysty pokażemy fenomen słynnego kastrata.

Możemy Wam obiecać, że zaskoczymy Was niejedną ciekawostką dotyczącą historii mężczyzn o chłopięcych głosach, ale możecie być też pewni, że i tym razem nie spuścimy z tonu i kolejny Speaking Concert po prostu Was zachwyci!

 

 

Powrót do góry