Poszukiwacze - Bronisław Cieślak

Poszukiwacze - Bronisław Cieślak

Speakingowcy!

Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto wpaść na nasz koncert o zaginionej arii, zapewniamy, że nie będziecie żałować:)

A jeśli zapewnienia nie wystarczą, zapraszamy do lektury kolejnej sylwetki wykonawcy!:)

Bronisław Cieślak, aktor, dziennikarz, prezenter, popularność zdobył dzięki kreacji Sławomira Borewicza w serialu 07 zgłoś się, w którym zasłynął nie tylko jako najskuteczniejszy w historii śledczy, ale również łamacz damskich serc, zdolny uwieść piękną Lidię Dorecką, graną przez Grażynę Szapołowską. Trudno się dziwić - Borewicz był milicjantem-ideałem: bystry, dowcipny i wysportowany. W dodatku poruszał się nie byle pojazdem - białym polonezem! 

Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej Cieślak pracował jako dziennikarz w Polskim Radiu i krakowskim TVP. Próbował również sił w polityce - W 1997 uzyskał mandat poselski z listy SLD.

Aktorstwo jednak okazało się chyba jego przeznaczeniem - ponad trzydzieści lat po pierwszym odcinku 07 zgłoś się zbudował kolejną ze znanych kreacji telewizyjnych - niezwykle wnikliwego detektywa Malanowskiego.

Czy bez Bronisława Cieślaka może zostać rozwiązana jakakolwiek podejrzana sprawa?:) Wiemy, że nie! Dlatego Poszukiwacze zaginionej arii nigdzie się bez niego nie wybiorą!

Powrót do góry