Sopranissimo w Lublinie!

Sopranissimo w Lublinie!

Kochani!

Spieszymy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością! Zaproszenie na OPERAcję Zamek przyjął znakomity tercet sopranowy - Sopranissimo, trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl - urody, wspólnej pasji i harmonii. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny:

Joanna Horodko

laureatka i finalistka konkursów wokalnych m.in: Passau, Sycylia. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, śpiewała na scenach teatrów muzycznych i oper w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, a także Austrii, Holandii, Belgii i Niemiec.

Agnieszka Adamczak

laureatka konkursu Hans Gabor Belvedere w Wiedniu. Występowała na polskich scenach operowych m.in. w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu oraz na międzynarodowych m.in. w Opernhaus Zurich i Opera de Oviedo.Wystęuje w warszawskim Och- Teatrze u boku Krystyny Jandy w spektaklu Maria Callas Masterclass Terrence Mc Nally.

Agnieszka Sokolnicka 

wielokrotnie występowała w teatrach w kraju i za granicą m.in. Poznań, Szczecin, Łódz, Lübeck, Braunschweig, Palermo, Lucca, Livorno, Pisa, Ravenna.Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kammeroper Schloss Rheinsberg.

Śpiewaczki wystąpią ostatniego dnia Festiwalu, 9 października, prezentując wachlarz hitow musicalowych operowych i operetkowych w nowych aranżacjach!

Zapraszamy!

Powrót do góry