Speaking Club w pigułce

 

INFORMACJE PODSTAWOWE

1. Każda osoba, która zapisuje się do klubu, uzyskuje status członka SPEAKING CLUB. 
2. Przystąpienie do klubu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. 
3. Członkostwo  SPEAKING CLUB  umożliwia zakup aż 4 biletów na Speaking Concerts organizowane przez Fundację Fabryka Sztuki w cenie promocyjnej – dla członka klubu i osób towarzyszących.
4. Informacja o koncertach objętych promocją jest dostępna po zalogowaniu na konto użytkownika na stronie www.speakingconcerts.com oraz w siedzibie organizatora -  Fundacji Fabryka Sztuki. 

 

NEWSLETTER – INFORMATOR KONCERTOWY

Członkowie SPEAKING CLUB otrzymują dedykowany newsletter, w którym Informujemy o najważniejszych koncertach i innych wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez Fundację Fabryka Sztuki. Członkowie klubu są zawsze  na bieżąco z repertuarem SPEAKING CONCERTS

 

RABATY 

Dla członków SPEAKING CLUB stworzyliśmy specjalną strefę promocji. Będą się w niej pojawiać koncerty, na które obowiązują zniżki. 

 

SPECJALNE PROMOCJE Z DLA CZŁONKÓW KLUBU

Oferujemy również dodatkowe promocje dla Członków Speaking Club. Informacja o aktualnych promocjach jest dostępna po zalogowaniu na konto użytkownika, w sekcji Promocje Speaking Club.  O szczegóły można również pytać w  siedzibie Fundacji Fabryka sztuki

Przydzielamy różne kody rabatowe dedykowane dla członków SPEAKING CLUB.  Informacja o kodach będzie wysyłana drogą e-mailową.   

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU

Wystarczy wejść na stronę główną www.speakingconcerts.com i zarejestrować się w okienku po lewej stronie wypełniając krótki  formularz. Po kliknięciu linka aktywacyjnego, który otrzymają Państwo na podany adres e-mail - można zalogować sie ponownie. 

 

Powrót do góry